Ексклюзивна комплексна діагностика

У медичному центрі VIVERE проводиться ексклюзивна комплексна діагностика РАС. Цю концепцію розробили наші лікарі у 2018-2023 роках, ґрунтуючись на багаторічній практиці, останніх дослідженнях та світових досягненнях медицини.

Складові елементи ексклюзивної комплексної діагностики РАС

Обстеження проводиться на 5 рівнях:

 • генетика та епігенетика;

 • виявлення метаболічних порушень;

 • визначення імунологічних порушень;

 • діагностика нейрозапалення;

 • дослідження поведінкових реакцій.

В основі лежить генетична схильність пацієнта. У свою чергу генетичні фактори призводять до метаболічних порушень, а ті – до імунної дисрегуляції (інфекційний синдром, аутоімунний синдром, імунне запалення, алергічний синдром і онкологічний синдром).

Далі на тлі імунних порушень розвивається нейрозапалення, яке є причиною пошкодження мозку і викликає клінічну картину РАС – синдром дефіциту уваги та гіперактивності, обсесивно-компульсивний синдром, мовні та когнітивні порушення, епілепсію та епілептичний синдром, гіперкінези тощо. 

Для запису на прийом чи консультацію телефонуйте:

При первинному зверненні

лікарі оцінюють стан дитини, присутню симптоматику та визначають подальшу тактику діагностики. Однією з необхідних первинних діагностик є НЕЙРОІМУНОЛОГІЧНИЙ СКРИНІНГ, що є основою для виявлення напрямку наступних дій.  Якщо пацієнт вже проходив якісь дослідження та лікувальні процедури, ми ретельно вивчаємо наявні результати, ефект від проведеної терапії. У випадку, якщо Ви/пацієнт ще не проходили діагностику чи обстеження, радимо Вам спочатку отримати консультацію лікаря та його рекомендації  щодо переліку обстежень та діагностики, щоб заощадити час та гроші та забезпечити точність обстеження.

Найбільш дорогим при лікуванні дітей з РАС є час. Тому поки очікуються результати генетичних досліджень, які можуть тривати кілька місяців, фахівці починають проводити патогенетичну терапію, спрямовану на ліквідацію метаболічних порушень, лікування інфекційних та імунологічних факторів, усунення причин нейрозапалення та системного запалення всього організму.

Зазвичай діагностика займає лише кілька днів чи тижнів. Починається вона з виявлення метаболічних та імунологічних порушень. На цьому етапі розглядається вираженість розладів, проводиться соматичний огляд дитини, щоб виявити ті чи інші стигми, запідозрити генетичну патологію.

Особливості генетичної діагностики

Генетична патологія відрізняється, оскільки є велика кількість можливих варіантів генетичного тестування. Щоб вибрати саме те генетичне дослідження, яке необхідне на попередньому етапі, проводиться огляд дитини конкретним фахівцем, який розуміє генетичну патологію та може рекомендувати ту чи іншу скринінг-панель.

Розробка лікування на основі результатів ексклюзивної комплексної діагностики

Виходячи з того, що обстеження починається з виявлення метаболічних та імунологічних порушень, є тестування, які виконуються швидко та довго, такі як, наприклад, MitoSwab або FRAT. У цьому випадку спочатку проводиться корекція способу життя або лікування, спрямоване на усунення імунологічних та метаболічних факторів.

Таким чином, насамперед лікуванням пацієнтів починають займатися лікарі педіатри, гастроентерологи, імунологи. За наявності нейрозапалення підключаються до процесу неврологи або нейроімунологи, а при виявленні системного запалення – гастроентерологи чи імунологи.

Якщо відзначається позитивна динаміка у поведінкових реакціях, лікарі-психіатри не підключаються до процесу. Якщо ж дитина має явно виражені поведінкові реакції, можлива медикаментозна поведінкова корекція.

Поки лікуються імунологічні порушення та проводиться метаболічна корекція, ми отримуємо результати генетичних досліджень. І вже з генетичних досліджень виставляється повний діагноз та проводиться повна корекція. І тільки на цьому етапі ми тією чи іншою мірою можемо говорити про певні перспективи в лікуванні дитини.

 1. Важливо розуміти, що ексклюзивна комплексна діагностика VIVERE CLINIC підбирається індивідуально для кожної дитини і може займати від 1 до 4 місяців, оскільки залежить від термінів виконання тестувань. Поки тестування виконується, можливе призначення додаткових досліджень, проте вже протягом цього часу ми проводимо лікування дитини.
 2. Ми розглядаємо РАС як системне захворювання, тому лікуванням даної патології займаються не лише дитячі психіатри та неврологи клініки, у лікуванні кожної дитини беруть участь усі фахівці клініки – імунологи, інфекціоністи, гастроентерологи, генетики, ендокринологи та інші.
 3. Команда лікарів працює коли готові результати всіх тестувань. Усі фахівці ознайомлені з проблемою дитини та разом під час консиліуму визначаються з етапністю лікування.
 4. При необхідності наш медичний центр співпрацює з іншими спеціалізованими клініками, коли, наприклад, потрібні консультації дитячого кардіолога або нейрохірурга.
 5. Для зручності батьків за кожною дитиною, яка знаходиться у VIVERE CLINIC на комплексному лікуванні, закріплюється лікар-координатор. Він постійно перебуває на зв'язку та займається веденням пацієнта протягом усього процесу лікування.

ВИ ПОТРЕБУЄТЕ ДОПОМОГИ?

Телефонуйте або відправляйте заявку на прийом зараз

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Ми бачимо людей, а не лише пацієнтів

Наша місія – змінити ставлення до «приречених» діагнозів і надати кожному надію та шанс на повноцінне та якісне життя.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Хочу залишити свій відгук тому що ми були дуже задоволені сервісом та професійністю Vivere! Адміністратор була дуже уважна до нас! Ми змогли зробити усі необхідні аналізи не витрачаючи купу часу на це! Дуже дякую!

Olha Kostova

Їдемо кожного разу до клініки з іншого міста, і не дарма! Дуже привітні адміністратори, завжди допоможуть у вирішенні різного роду питань. Молодці! Окрема подяка лікарям, ви справжні професіонали, вам щирий уклін!!! Рекомендую клініку для всіх, кому важлива якість, швидкість, та професіоналізм!

Ганна

Вперше була на прийомі у цій клініці. Атмосфера неймовірно приємна. Працівники дуже ввічливі та уважні. Мене оглядала лікар Мельник Леся Ігорівна, лікар відразу визначила суть проблеми і призначала адекватне лікування, дуже чуйна та приємна. Я тільки починаю лікування, тож сподіваюся, що результат буде хороший. Щиро рекомендую цю клініку.

Людмила

Проходила лікування у Шейко Макара Васильовича, сподобався підхід до справи, є відчуття що лікар дійсно хоче допомогти розібратися в проблемі, з першого разу вдало підібрав лікування яке дає позитивну динаміку, тому якщо ви вже скрізь були і вам ніхто не допоміг, раджу звернутися саме до цього лікаря.

Оксана

Świetny zespół pielęgniarki znajdują żyły których nie widać ,w mgnieniu oka, lekarze nie leczą objawów tylko chorobę co już w Polsce się rzadko zdarza. Każda diagnoza była konsultowana z lekarzem i szefem kliniki. Logistyka super z niczym nigdy nie było problemu we wszystkim pomagano nam od samego początku. Co najważniejsze nikt nie boi się ( ..ovid 19) co w tych czasach świrusa jest rzadkością. Klinika na wysokim poziomie sami specjaliści w swojej dziedzinie. My widzimy ogromne postępy w zachowaniu naszej autystycznej córki.

Sebastian Lutoborski
Монастирський Володимир Олегович
Робити все свідомо, структуровано та з максимальною увагою до процесу. Неврологія - це спеціальність, де важливі деталі

- хвороба Паркінсона; - епілепсія та судомний синдром; - розсіяний склероз; - судинна неврологія (інсульти та їх наслідки, церебральний атеросклероз, артеріальна гіпертензія); - демієлінізуючі, запальні та дегенеративні захворювання нервової системи; - деменції; - наслідки ЧМТ; - мігрень; - полінейропатії; - нейроінфекції.

Монастирський Володимир Олегович
Лікар-невролог вищої категорії, кандидат медичних наук

Стаж: 20 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Стусік Марія Юріївна
Професіоналізм, людяні відносини, єдність команди з бажанням та спрамованістю працювати на хороший результат

- повне (комплексне) ведення пацієнтів з інфекційними захворюваннями, що супроводжуються неврологічними розладами у дітей із включенням у лікувальний процес батьків; - призначення дієтотерапії пацієнтам різних вікових груп з хронічним перебігом інфекційних захворювань; - профілактика рецидивів інфекційних та загострення запальних процесів.

Стусік Марія Юріївна
Лікар-інфекціоніст вищої категорії, педіатр, гастроентеролог

Стаж: 26 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Рибак Ігор Романович
Серйозне прагнення до будь-якої мети – половина успіху в її досягненні.

- системні автоімунні захворювання; - ревматичні захворювання; - первинні та вторинні імунодефіцитні стани; - імунні форми безпліддя.

Рибак Ігор Романович
Лікар-імунолог першої категорії

Стаж: 35 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Пянтковська Наталія Сергіївна
«Знайти причину й усунути її» – це мій девіз в роботі з кожним пацієнтом

- неврологічний огляд; - інтерпретація електроенцефалографії та доплерографії судин головного мозку; - інтерпретація електронейроміографії; - корекція метаболічних та генетичних порушень.

Пянтковська Наталія Сергіївна
Лікар-невролог вищої категорії, кандидат медичних наук

Стаж: 18 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Ніфонтова Лариса Валентинівна
Забезпечення якості повноцінного життя пацієнта

- проведення консультативної, діагностичної, терапевтичної допомоги пацієнтам з ендокринологічними захворюваннями - помпова інсулінотерапія - використання авторських методик з науково доведеною ефективністю для діагностики та лікування захворювань ендокринологічного профілю

Ніфонтова Лариса Валентинівна
Лікар-ендокринолог вищої категорії, дитячий ендокринолог

Стаж: 20 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА?

НАША КЛІНІКА ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ

Vivere International – це шанс для кожного пацієнта з будь-якого куточка світу отримати експертну допомогу в діагностиці та лікуванні таких хвороб як розлади аутистичного спектру, PANS/PANDAS-синдром, синдром хронічної втоми, депресивно-тривожні розлади, аутоімунні енцефаліти, деменції та інших хвороб, зумовлених порушенням метаболічних та нейроімунологічних процесів у дітей та дорослих.

 • Для іноземних громадян розроблений повний комплекс послуги «Медичний туризм».

 • Пропонуємо консультативні послуги провідних вузькоспеціалізованих фахівців України та світу українською, англійською чи будь-якою іншою іноземною мовою.

 • Надаємо можливість здати чи направити Ваші аналізи в будь-яку лабораторію світу.

 • Пропонуємо медичну допомогу (повний комплекс) українським пацієнтам, які знаходяться за кордоном.

 • Маємо «Денний стаціонар» для введення будь-яких препаратів зареєстрованих в Україні.

У нашій клініці працює багатопрофільна команда професіоналів, які використовують новітні лікувальні протоколи, що підтвердили свою ефективність на засадах доказової медицини.

VIVERE INTERNATIONAL

Ми допомогли пацієнтам з наступних країн:

 • Україна
 • США
 • Швеція
 • Канада
 • Казахстан
 • Сербія
 • Польща
 • Північна Македонія
 • Молдова
 • Азербайджан
 • Хорватія
 • Білорусія
 • Кіпр
 • Узбекистан
 • Португалія
 • Німеччина
 • Боснія і Герцоговина
 • Чехія
 • Греція
 • Фінляндія
 • Австрія
 • Угорщина
 • Нідерланди
 • Великобританія
 • Бельгія
 • Іспанія
 • Італія
 • Ірландія
 • Південна Корея
 • ОАЕ
 • Саудівська Аравія
 • Грузія
 • Швейцарія
 • Туреччина
 • Албанія
 • Австралія
12000+
надано професійних консультацій
8244+
пацієнтів звернулось до нас
482+
іноземних пацієнтів
647+
проведено диагностик
Україна
США
Швеція
Канада
Казахстан
Сербія
Польща
Північна Македонія
Молдова
Азербайджан
Хорватія
Білорусія
Кіпр
Узбекистан
Португалія
Німеччина
Боснія і Герцоговина
Чехія
Греція
Фінляндія
Австрія
Угорщина
Нідерланди
Великобританія
Бельгія
Іспанія
Італія
Ірландія Ірландія
Південна Корея
ОАЕ
Саудівська Аравія
Грузія
Швейцарія
Туреччина
Албанія
Австралія

Ми допомогли пацієнтам з наступних країн:

 • Україна
 • США
 • Швеція
 • Канада
 • Казахстан
 • Сербія
 • Польща
 • Північна Македонія
 • Молдова
 • Азербайджан
 • Хорватія
 • Білорусія
 • Кіпр
 • Узбекистан
 • Португалія
 • Німеччина
 • Боснія і Герцоговина
 • Чехія
 • Греція
 • Фінляндія
 • Австрія
 • Угорщина
 • Нідерланди
 • Великобританія
 • Бельгія
 • Іспанія
 • Італія
 • Ірландія
 • Південна Корея
 • ОАЕ
 • Саудівська Аравія
 • Грузія
 • Швейцарія
 • Туреччина
 • Албанія
 • Австралія