Лікування хвороби Паркінсона

Хвороба Паркінсона — це повільно прогресуюче хронічне дегенеративне захворювання центральної нервової системи. Воно супроводжується загибеллю нервових клітин, які містять дофамін, внаслідок чого пацієнт втрачає здатність контролювати рухи тіла, а згодом і виконувати прості повсякденні дії.

Діагностується захворювання переважно у людей похилого віку. Згідно зі статистичними даними, середній вік пацієнтів із такою патологією — 57 років.

Симптоми

Початок хвороби зазвичай непомітний, прояви наростають поступово. Запідозрити хворобу Паркінсона можна за такими ознаками:

 • тремор спокою — ритмічний, повільний, посилюється при хвилюванні, слабшає при рухах та уві сні;
 • уповільненість рухів;
 • м'язова ригідність;
 • скутість рухів;
 • згинальна поза;
 • човгаюча хода;
 • порушення рівноваги, падіння;
 • зміна амплітуди звичних рухів;
 • хронічні закрепи;
 • депресія;
 • епізоди падіння артеріального тиску;
 • когнітивні порушення, галюциноз (на пізніх стадіях).

Як наслідок, згодом з'являється синдром підвищеної втоми та біль у м'язах, спазми, хитка хода. Обличчя стає маскоподібним, моргання повіками відбувається рідше, ніж зазвичай. Спостерігається ослаблення мімічних м'язів, можлива навіть повна відсутність мімічної активності.

У тяжких клінічних випадках спостерігається нетримання сечі, нездатність до самостійного переміщення. При цьому пацієнт продовжує мислити здорово.

Приблизно у третини пацієнтів із запущеною хворобою Паркінсона розвивається деменція. Наростають проблеми із пам'яттю, мисленням.

При появі перших симптомів слід записатися на консультацію до лікаря, адже за тремором, фізичною загальмованістю та втомою здатна ховатися небезпечна хвороба. Своєчасне та правильне лікування дозволяє уповільнити прогресування патології та зберегти задовільну якість життя.

Для запису на прийом чи консультацію телефонуйте:

Причини

Точна причина хвороби Паркінсона не встановлена. Однак її пов'язують із спадковою схильністю. Також вважається, що дегенеративні процеси у головному мозку можуть бути зумовлені порушенням синтезу дофаміну внаслідок загибелі нейронів.

Серед факторів ризику:

 • інтоксикації;
 • вплив несприятливих зовнішніх факторів;
 • перенесені черепно-мозкові травми;
 • інтоксикації нервової системи;
 • атеросклероз судин головного мозку.

Методи діагностики

При підозрі на хворобу Паркінсона пацієнти проходять комплексне обстеження. У VIVERE CLINIC для кожного хворого складається персональна схема діагностики, що дозволяє точно встановити діагноз та виявити причину патології. Вона може включати:

 • лабораторні аналізи крові та ліквору для виявлення або виключення схожих захворювань (вірусні інфекції, маркери нейродегенерації, олігоклональні смуги);
 • ЕЕГ;
 • електроміографія;
 • КТ, МРТ голови;
 • УЗД судин голови та шиї.

У нашій клініці можна здати будь-які аналізи та виконати інструментальне обстеження. Також ми співпрацюємо з провідними лабораторіями світу, що дозволяє зробити унікальні специфічні аналізи та докопатися до справжньої причини дегенеративних процесів у головному мозку.

Профілактика

Щоб знизити ризик розвитку патології, слід уникати впливу на організм токсинів та негативних зовнішніх факторів, частих стресів. Також важливо своєчасно лікувати будь-які захворювання судин, запалення мозкових оболонок, інфекції та ін.

Лікування

Лікувальна програма розробляється персонально для кожного пацієнта з урахуванням віку, результатів обстеження та націлена не просто на усунення симптомів, а на руйнування причинного фактора. У VIVERE CLINIC хворим з таким діагнозом надає допомогу лікар-паркінсонолог. Він підбирає протипаркінсонічну терапію та веде пацієнта протягом усього життя, забезпечуючи регулярний контроль і корекцію лікування.

Лікар підбирає схему прийому леводопа 3, 4, 5 або навіть 6 разів з індивідуальним визначенням дозування, а також призначає додаткові препарати. Крім того, у VIVERE CLINIC хворі на акінетичний паркінсонічний криз можуть отримати кваліфіковану допомогу в денному стаціонарі.

Рекомендації

Починати лікування хвороби Паркінсона слід якомога раніше, щоб уникнути серйозного порушення рухової активності та зберегти задовільну якість життя якомога довше. При появі будь-яких ознак патології не зволікайте зі зверненням до лікаря.

Вартість

Дізнатися ціну окремих лікувально-діагностичних послуг у нашій клініці можна у прайс-листі. Остаточна вартість обстеження та лікування при хворобі Паркінсона визначається індивідуально, оскільки залежить від методів, які використовуються. У VIVERE CLINIC допомогу пацієнтам надають кваліфіковані лікарі з великим практичним досвідом, використовуючи методи з доведеною ефективністю та останні медичні розробки.

Запис на консультацію здійснюється через онлайн-форму або по телефону.

ВИ ПОТРЕБУЄТЕ ДОПОМОГИ?

Телефонуйте або відправляйте заявку на прийом зараз

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Ми бачимо людей, а не лише пацієнтів

Наша місія – змінити ставлення до «приречених» діагнозів і надати кожному надію та шанс на повноцінне та якісне життя.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Хочу залишити свій відгук тому що ми були дуже задоволені сервісом та професійністю Vivere! Адміністратор була дуже уважна до нас! Ми змогли зробити усі необхідні аналізи не витрачаючи купу часу на це! Дуже дякую!

Olha Kostova

Їдемо кожного разу до клініки з іншого міста, і не дарма! Дуже привітні адміністратори, завжди допоможуть у вирішенні різного роду питань. Молодці! Окрема подяка лікарям, ви справжні професіонали, вам щирий уклін!!! Рекомендую клініку для всіх, кому важлива якість, швидкість, та професіоналізм!

Ганна

Вперше була на прийомі у цій клініці. Атмосфера неймовірно приємна. Працівники дуже ввічливі та уважні. Мене оглядала лікар Мельник Леся Ігорівна, лікар відразу визначила суть проблеми і призначала адекватне лікування, дуже чуйна та приємна. Я тільки починаю лікування, тож сподіваюся, що результат буде хороший. Щиро рекомендую цю клініку.

Людмила

Проходила лікування у Шейко Макара Васильовича, сподобався підхід до справи, є відчуття що лікар дійсно хоче допомогти розібратися в проблемі, з першого разу вдало підібрав лікування яке дає позитивну динаміку, тому якщо ви вже скрізь були і вам ніхто не допоміг, раджу звернутися саме до цього лікаря.

Оксана

Świetny zespół pielęgniarki znajdują żyły których nie widać ,w mgnieniu oka, lekarze nie leczą objawów tylko chorobę co już w Polsce się rzadko zdarza. Każda diagnoza była konsultowana z lekarzem i szefem kliniki. Logistyka super z niczym nigdy nie było problemu we wszystkim pomagano nam od samego początku. Co najważniejsze nikt nie boi się ( ..ovid 19) co w tych czasach świrusa jest rzadkością. Klinika na wysokim poziomie sami specjaliści w swojej dziedzinie. My widzimy ogromne postępy w zachowaniu naszej autystycznej córki.

Sebastian Lutoborski
Пянтковська Наталія Сергіївна
«Знайти причину й усунути її» – це мій девіз в роботі з кожним пацієнтом

- неврологічний огляд; - інтерпретація електроенцефалографії та доплерографії судин головного мозку; - інтерпретація електронейроміографії; - корекція метаболічних та генетичних порушень.

Пянтковська Наталія Сергіївна
Лікар-невролог вищої категорії, кандидат медичних наук

Стаж: 18 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Стефанишин Володимир Михайлович
«Хочеш іти швидко - іди сам, хочеш іти впевнено і далеко - йди з командою». Лише з командою однодумців можна досягти високих результатів.

Спеціалізуюся на: PANS/PANDAS, Мітохондріальні порушення, Синдром хронічної втоми, Аутоімунні енцефаліти.

Стефанишин Володимир Михайлович
Директор Vivere Clinic, президент Асоціації нейроімунологів України
Рибак Ігор Романович
Серйозне прагнення до будь-якої мети – половина успіху в її досягненні.

- системні автоімунні захворювання; - ревматичні захворювання; - первинні та вторинні імунодефіцитні стани; - імунні форми безпліддя.

Рибак Ігор Романович
Лікар-імунолог першої категорії

Стаж: 35 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Ніфонтова Лариса Валентинівна
Забезпечення якості повноцінного життя пацієнта

- проведення консультативної, діагностичної, терапевтичної допомоги пацієнтам з ендокринологічними захворюваннями - помпова інсулінотерапія - використання авторських методик з науково доведеною ефективністю для діагностики та лікування захворювань ендокринологічного профілю

Ніфонтова Лариса Валентинівна
Лікар-ендокринолог вищої категорії, дитячий ендокринолог

Стаж: 20 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Стусік Марія Юріївна
Професіоналізм, людяні відносини, єдність команди з бажанням та спрамованістю працювати на хороший результат

- повне (комплексне) ведення пацієнтів з інфекційними захворюваннями, що супроводжуються неврологічними розладами у дітей із включенням у лікувальний процес батьків; - призначення дієтотерапії пацієнтам різних вікових груп з хронічним перебігом інфекційних захворювань; - профілактика рецидивів інфекційних та загострення запальних процесів.

Стусік Марія Юріївна
Лікар-інфекціоніст вищої категорії, педіатр, гастроентеролог

Стаж: 26 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА?

НАША КЛІНІКА ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ

Vivere International – це шанс для кожного пацієнта з будь-якого куточка світу отримати експертну допомогу в діагностиці та лікуванні таких хвороб як розлади аутистичного спектру, PANS/PANDAS-синдром, синдром хронічної втоми, депресивно-тривожні розлади, аутоімунні енцефаліти, деменції та інших хвороб, зумовлених порушенням метаболічних та нейроімунологічних процесів у дітей та дорослих.

 • Для іноземних громадян розроблений повний комплекс послуги «Медичний туризм».

 • Пропонуємо консультативні послуги провідних вузькоспеціалізованих фахівців України та світу українською, англійською чи будь-якою іншою іноземною мовою.

 • Надаємо можливість здати чи направити Ваші аналізи в будь-яку лабораторію світу.

 • Пропонуємо медичну допомогу (повний комплекс) українським пацієнтам, які знаходяться за кордоном.

 • Маємо «Денний стаціонар» для введення будь-яких препаратів зареєстрованих в Україні.

У нашій клініці працює багатопрофільна команда професіоналів, які використовують новітні лікувальні протоколи, що підтвердили свою ефективність на засадах доказової медицини.

VIVERE INTERNATIONAL

Ми допомогли пацієнтам з наступних країн:

 • Україна
 • США
 • Швеція
 • Канада
 • Казахстан
 • Сербія
 • Польща
 • Північна Македонія
 • Молдова
 • Азербайджан
 • Хорватія
 • Білорусія
 • Кіпр
 • Узбекистан
 • Португалія
 • Німеччина
 • Боснія і Герцоговина
 • Чехія
 • Греція
 • Фінляндія
 • Австрія
 • Угорщина
 • Нідерланди
 • Великобританія
 • Бельгія
 • Іспанія
 • Італія
 • Ірландія
 • Південна Корея
 • ОАЕ
 • Саудівська Аравія
 • Грузія
 • Швейцарія
 • Туреччина
 • Албанія
 • Австралія
12000+
надано професійних консультацій
8244+
пацієнтів звернулось до нас
482+
іноземних пацієнтів
647+
проведено диагностик
Україна
США
Швеція
Канада
Казахстан
Сербія
Польща
Північна Македонія
Молдова
Азербайджан
Хорватія
Білорусія
Кіпр
Узбекистан
Португалія
Німеччина
Боснія і Герцоговина
Чехія
Греція
Фінляндія
Австрія
Угорщина
Нідерланди
Великобританія
Бельгія
Іспанія
Італія
Ірландія Ірландія
Південна Корея
ОАЕ
Саудівська Аравія
Грузія
Швейцарія
Туреччина
Албанія
Австралія

Ми допомогли пацієнтам з наступних країн:

 • Україна
 • США
 • Швеція
 • Канада
 • Казахстан
 • Сербія
 • Польща
 • Північна Македонія
 • Молдова
 • Азербайджан
 • Хорватія
 • Білорусія
 • Кіпр
 • Узбекистан
 • Португалія
 • Німеччина
 • Боснія і Герцоговина
 • Чехія
 • Греція
 • Фінляндія
 • Австрія
 • Угорщина
 • Нідерланди
 • Великобританія
 • Бельгія
 • Іспанія
 • Італія
 • Ірландія
 • Південна Корея
 • ОАЕ
 • Саудівська Аравія
 • Грузія
 • Швейцарія
 • Туреччина
 • Албанія
 • Австралія