Друга думка

Маєте сумніви щодо правильності вже встановленого діагнозу чи плану лікування назначеним іншими спеціалістами?

Що таке «Друга думка» та коли звертатися?

«Друга думка» стане для Вас «порятунком», якщо Ви вже провели багато досліджень, здали купу аналізів, але при цьому не маєте чіткого діагнозу або якщо сумніваєтесь щодо правильності вже встановленого діагнозу та плану лікування, призначеного іншими спеціалістами. Саме для таких випадків ми створили послугу «Друга думка» (second opinion). Спеціалісти нашої клініки детально ознайомлюються з усіма наданими матеріалами, аналізують та інтерпретують дані, після чого висловлюють свою професійну думку щодо діагнозу.

Спеціалісти

Для надання послуг ми залучаємо всіх необхідних спеціалістів в залежності від ситуації, в тому числі перекладачів, якщо результати аналізів, досліджень чи медичні висновки зроблені в іншій країні. Наші спеціалісти мають достатній досвід роботи з різними міжнародними лабораторіями та діагностичними центрами. При наявності достатньої інформації наші лікарі поставлять діагноз та призначать ефективне лікування. У разі недостатності даних наші фахівці розроблять індивідуальний план подальшого обстеження.

Якщо за даними наданих результатів обстеження клінічної інформації достатньо, наші лікарі встановлюють діагноз та підбирають ефективне лікування. У разі відсутності достатньої кількості даних, наші спеціалісти розроблять індивідуальний план дообстеження.

Для запису на прийом чи консультацію телефонуйте:

Ми надаємо послугу «Друга думка» за такими напрямками:

 • «Друга думка» в дитячій і дорослій неврології.
 • «Друга думка» в дитячій та дорослій психіатрії.
 • «Друга думка» в імунології.
 • «Друга думка» в генетиці.

Як скористатися послугою «Друга думка»?

Скористатися «Другою думкою» наших спеціалістів можна надіславши всі наявні у вас медичні документи, які містять інформацію про встановлений діагноз, проведену діагностику та терапію (лікарські висновки, список прийнятих медичних препаратів, результати пройдених досліджень, оригінали (сирі дані) ЕЕГ, МРТ, КТ та ін.) на нашу електронну адресу.

Більш детальну інформацію Вам нададуть адміністратори або лікарі-координатори клініки. Консультації в рамках програми «Друга думка» проводять провідні фахівці клініки, експерти у своїй клінічній сфері.

Скільки часу займає послуга «Друга думка»?

Зазвичай для опрацювання медичної документації потрібно від 3 до 5 робочих днів, іноді більше, якщо випадок складний, і лікареві потрібно зібрати консиліум. Після цього організовується консультація безпосередньо з пацієнтом.

Скільки коштує послуга «Друга думка»?

Фіксованої ціни на дану послугу немає. Вартість залежить від специфіки медичної проблеми, спеціалізації та обсягу наданої Вами медичної документації. Однак можемо запевнити, що Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі свої запитання.

Які питання допомагає вирішити послуга «Друга думка»?

 1. Чи правильно встановлений діагноз? Чи є необхідність у виконанні додаткових досліджень?
 2. Чи існують більш прогресивні методи лікування захворювання, окрім тих, що вже запропоновані? Чи існують альтернативні види лікування?
 3. Чи ефективне та безпечне вже призначене лікування?
 4. Отримати повне трактування уже проведених досліджень, аналізів.

МЕТОДИ ДІАГНОСТУВАННЯ

 • Для цієї послуги ми залучаємо всіх необхідних спеціалістів
 • Робота з різними міжнародними лабораторіями та діагностичними центрами
 • Маємо необхідних спеціалістів, в залежності від потреби, в тому числі перекладачів
 • Лікарі поставлять діагноз та призначать необхідне лікування
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

В чому різниця між «Другою думкою» та «Консультацією спеціаліста»?

Принциповою відмінністю «Другої думки» та Консультації спеціаліста є те, що Консультація чітко обмежена в часі і спеціаліст працює безпосередньо з Вами та нагальною ситуацією на сьогодні. Для надання послуги «Друга думка» ми залучаємо всіх необхідних спеціалістів, немає обмеження по часу, оскільки лікарю (або кільком спеціалістам) потрібно детально ознайомитися з усією інформацією, за потреби – залучити перекладача, адаптувати до необхідних параметрів, проаналізувати, співставити, правильно інтерпретувати, тобто витратити багато часу, щоб отримати якісний результат.


*Звертаємо Вашу увагу, що ціни на цій сторінці вказані лише для громадян України. Ціни для іноземних громадян можна переглянути за посиланням або на англійськомовній та російськомовній версіях сайту. 

№ п/п
Назва послуги
Ціна, грн.
1
Друга думка (за годину роботи спеціаліста)
1 400 грн

Чому варто звернутися саме в клініку Vivere?

VIVERE Clinic – це експертна клініка з діагностики та лікування нейроімунологічних, метаболічних та мітохондріальних порушень, в якій послуги надають провідні фахівці з великим практичним досвідом, завдяки чому ми гарантуємо професійний рівень нашої роботи.

Ми пропонуємо Вам отримати не просто думку ще одного лікаря, а конкретне рішення, яке ґрунтується на багатому досвіді, доказовій медицині та сучасних підходах до лікування даних патологій.

ВИ ПОТРЕБУЄТЕ ДОПОМОГИ?

Телефонуйте або відправляйте заявку на прийом зараз

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Ми бачимо людей, а не лише пацієнтів

Наша місія – змінити ставлення до «приречених» діагнозів і надати кожному надію та шанс на повноцінне та якісне життя.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Хочу залишити свій відгук тому що ми були дуже задоволені сервісом та професійністю Vivere! Адміністратор була дуже уважна до нас! Ми змогли зробити усі необхідні аналізи не витрачаючи купу часу на це! Дуже дякую!

Olha Kostova

Їдемо кожного разу до клініки з іншого міста, і не дарма! Дуже привітні адміністратори, завжди допоможуть у вирішенні різного роду питань. Молодці! Окрема подяка лікарям, ви справжні професіонали, вам щирий уклін!!! Рекомендую клініку для всіх, кому важлива якість, швидкість, та професіоналізм!

Ганна

Вперше була на прийомі у цій клініці. Атмосфера неймовірно приємна. Працівники дуже ввічливі та уважні. Мене оглядала лікар Мельник Леся Ігорівна, лікар відразу визначила суть проблеми і призначала адекватне лікування, дуже чуйна та приємна. Я тільки починаю лікування, тож сподіваюся, що результат буде хороший. Щиро рекомендую цю клініку.

Людмила

Проходила лікування у Шейко Макара Васильовича, сподобався підхід до справи, є відчуття що лікар дійсно хоче допомогти розібратися в проблемі, з першого разу вдало підібрав лікування яке дає позитивну динаміку, тому якщо ви вже скрізь були і вам ніхто не допоміг, раджу звернутися саме до цього лікаря.

Оксана

Świetny zespół pielęgniarki znajdują żyły których nie widać ,w mgnieniu oka, lekarze nie leczą objawów tylko chorobę co już w Polsce się rzadko zdarza. Każda diagnoza była konsultowana z lekarzem i szefem kliniki. Logistyka super z niczym nigdy nie było problemu we wszystkim pomagano nam od samego początku. Co najważniejsze nikt nie boi się ( ..ovid 19) co w tych czasach świrusa jest rzadkością. Klinika na wysokim poziomie sami specjaliści w swojej dziedzinie. My widzimy ogromne postępy w zachowaniu naszej autystycznej córki.

Sebastian Lutoborski
Монастирський Володимир Олегович
Робити все свідомо, структуровано та з максимальною увагою до процесу. Неврологія - це спеціальність, де важливі деталі

- хвороба Паркінсона; - епілепсія та судомний синдром; - розсіяний склероз; - судинна неврологія (інсульти та їх наслідки, церебральний атеросклероз, артеріальна гіпертензія); - демієлінізуючі, запальні та дегенеративні захворювання нервової системи; - деменції; - наслідки ЧМТ; - мігрень; - полінейропатії; - нейроінфекції.

Монастирський Володимир Олегович
Лікар-невролог вищої категорії, кандидат медичних наук

Стаж: 20 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Стефанишин Володимир Михайлович
«Хочеш іти швидко - іди сам, хочеш іти впевнено і далеко - йди з командою». Лише з командою однодумців можна досягти високих результатів.

Спеціалізуюся на: PANS/PANDAS, Мітохондріальні порушення, Синдром хронічної втоми, Аутоімунні енцефаліти.

Стефанишин Володимир Михайлович
Директор Vivere Clinic, президент Асоціації нейроімунологів України
Селезньова Ольга Іванівна
Перший крок на шляху до вирішення проблеми – усвідомлення, що вона існує

Проведення електроенцефалографії (ЕЕГ) у дітей та дорослих з метою диференціальної діагностики судомних та епілептиформних станів при різних захворюваннях, а також динамічному спостереженні при проведенні специфічної терапії.

Селезньова Ольга Іванівна
Лікар функціональної діагностики вищої категорії, невролог
Ніфонтова Лариса Валентинівна
Забезпечення якості повноцінного життя пацієнта

- проведення консультативної, діагностичної, терапевтичної допомоги пацієнтам з ендокринологічними захворюваннями - помпова інсулінотерапія - використання авторських методик з науково доведеною ефективністю для діагностики та лікування захворювань ендокринологічного профілю

Ніфонтова Лариса Валентинівна
Лікар-ендокринолог вищої категорії, дитячий ендокринолог

Стаж: 20 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Стусік Марія Юріївна
Професіоналізм, людяні відносини, єдність команди з бажанням та спрамованістю працювати на хороший результат

- повне (комплексне) ведення пацієнтів з інфекційними захворюваннями, що супроводжуються неврологічними розладами у дітей із включенням у лікувальний процес батьків; - призначення дієтотерапії пацієнтам різних вікових груп з хронічним перебігом інфекційних захворювань; - профілактика рецидивів інфекційних та загострення запальних процесів.

Стусік Марія Юріївна
Лікар-інфекціоніст вищої категорії, педіатр, гастроентеролог

Стаж: 26 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА?

НАША КЛІНІКА ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ

Vivere International – це шанс для кожного пацієнта з будь-якого куточка світу отримати експертну допомогу в діагностиці та лікуванні таких хвороб як розлади аутистичного спектру, PANS/PANDAS-синдром, синдром хронічної втоми, депресивно-тривожні розлади, аутоімунні енцефаліти, деменції та інших хвороб, зумовлених порушенням метаболічних та нейроімунологічних процесів у дітей та дорослих.

 • Для іноземних громадян розроблений повний комплекс послуги «Медичний туризм».

 • Пропонуємо консультативні послуги провідних вузькоспеціалізованих фахівців України та світу українською, англійською чи будь-якою іншою іноземною мовою.

 • Надаємо можливість здати чи направити Ваші аналізи в будь-яку лабораторію світу.

 • Пропонуємо медичну допомогу (повний комплекс) українським пацієнтам, які знаходяться за кордоном.

 • Маємо «Денний стаціонар» для введення будь-яких препаратів зареєстрованих в Україні.

У нашій клініці працює багатопрофільна команда професіоналів, які використовують новітні лікувальні протоколи, що підтвердили свою ефективність на засадах доказової медицини.

VIVERE INTERNATIONAL

Ми допомогли пацієнтам з наступних країн:

 • Україна
 • США
 • Швеція
 • Канада
 • Казахстан
 • Сербія
 • Польща
 • Північна Македонія
 • Молдова
 • Азербайджан
 • Хорватія
 • Білорусія
 • Кіпр
 • Узбекистан
 • Португалія
 • Німеччина
 • Боснія і Герцоговина
 • Чехія
 • Греція
 • Фінляндія
 • Австрія
 • Угорщина
 • Нідерланди
 • Великобританія
 • Бельгія
 • Іспанія
 • Італія
 • Ірландія
 • Південна Корея
 • ОАЕ
 • Саудівська Аравія
 • Грузія
 • Швейцарія
 • Туреччина
 • Албанія
 • Австралія
12000+
надано професійних консультацій
8244+
пацієнтів звернулось до нас
482+
іноземних пацієнтів
647+
проведено диагностик
Україна
США
Швеція
Канада
Казахстан
Сербія
Польща
Північна Македонія
Молдова
Азербайджан
Хорватія
Білорусія
Кіпр
Узбекистан
Португалія
Німеччина
Боснія і Герцоговина
Чехія
Греція
Фінляндія
Австрія
Угорщина
Нідерланди
Великобританія
Бельгія
Іспанія
Італія
Ірландія Ірландія
Південна Корея
ОАЕ
Саудівська Аравія
Грузія
Швейцарія
Туреччина
Албанія
Австралія

Ми допомогли пацієнтам з наступних країн:

 • Україна
 • США
 • Швеція
 • Канада
 • Казахстан
 • Сербія
 • Польща
 • Північна Македонія
 • Молдова
 • Азербайджан
 • Хорватія
 • Білорусія
 • Кіпр
 • Узбекистан
 • Португалія
 • Німеччина
 • Боснія і Герцоговина
 • Чехія
 • Греція
 • Фінляндія
 • Австрія
 • Угорщина
 • Нідерланди
 • Великобританія
 • Бельгія
 • Іспанія
 • Італія
 • Ірландія
 • Південна Корея
 • ОАЕ
 • Саудівська Аравія
 • Грузія
 • Швейцарія
 • Туреччина
 • Албанія
 • Австралія