Панель Каннінгем – це аналізи крові, які допомагають діагностувати викликані інфекцією аутоімунні нейропсихіатричні синдроми, зокрема - енцефаліт базальних гангліїв та PANS/PANDAS

Панель Каннінгем.

Панель Каннінгем (Cunningham Panel™) призначена для визначення рівня аутоімунних антитіл, пов'язаних з нервово-психічними розладами, та їх здатності стимулювати і запускати неврологічну поведінку. Підвищення рівня цих антитіл вказує на те, що симптоми, присутні у дитини, можуть бути пов'язані з аутоімунною реакцією, викликаною інфекцією.
Панель Каннінгем дає можливість лікарю-практику визначити наявність інфекцій, а отже і лікувати ці інфекції, а не розглядати наявний стан як психічне захворювання.

Панель Каннінгем – це серія спеціалізованих аналізів крові, які допомагають клініцистам діагностувати викликані інфекцією аутоімунні нейропсихіатричні синдроми, зокрема, такі як енцефаліт базальних гангліїв та PANS/PANDAS.
РANDAS – Pediatric Autoimmune Neuropsychiatric Disorder Associated with Streptococcal infection (дитячий аутоімунний нервово-психічний розлад, асоційований зі стрептококовою інфекцією) – це синдром, який поєднує всі нейропсихіатричні симптоми у дітей з доведеною аутоімунною інфекцією.

PANS – Pediatric Acute-onset Neuropsychiatric Syndrome (дитячий нейропсихіатричний синдром з гострим початком) – це синдром, для якого теж характерні нейропсихіатричні порушення у дітей, але в даному випадку згодом виявляються причини, які зазвичай не пов'язані саме зі стрептококом, а можуть включати більше 200 різних факторів, у тому числі й інші бактерії, віруси чи навіть пухлини.

Для запису на прийом чи консультацію телефонуйте:

У панель Каннінгем входять такі високоточні імунологічні лабораторні тести:

 • Аутоантитіла (ААТ) проти рецепторів дофаміну D1 та D2;
 • ААТ проти лізогангліозиду-GM1;
 • ААТ проти тубуліна;
 • аналіз активності кальцій/кальмодулінзалежної протеїнкінази II (CaMKII).

Підвищені рівні антитіл в одному або кількох із цих тестів вказують на те, що нейропсихіатричні симптоми можуть бути пов'язані з аутоімунним розладом, що виліковується (потенційно викликаним інфекцією, а не класичним неврологічним або психічним захворюванням).

Розуміння, до яких саме з перерахованих вище регуляторів утворюються ААТ і яка активність CaMKII – основа для вибору оптимального курсу лікування, котрий має розроблятися індивідуально і може відрізнятися як за тривалістю, так і по вартості, що дуже важливо розуміти кожному пацієнту.

Важливо пам'ятати, що тести Каннінгем не можна здавати раніше, ніж через 3 місяці після закінчення курсу терапії імуноглобулінами.

Рецептори дофаміну (D1, D2, D3, D4, D5) широко поширені в головному мозку та опосередковують ефекти дофаміну на пізнання, емоції, регуляцію голоду, насичення, рухову активність та ендокринну систему. Коли аутоантитіла пацієнта спрямовані проти рецепторів дофаміну D1 та D2, вони можуть порушувати нормальну функцію цих рецепторів. Це може бути як стимуляція рецепторів, так і блокада здатності дофаміну зв'язуватися з ними, що призводить до прояву різних нервово-психічних розладів. Люди з підвищеним рівнем антитіл до дофамінових рецепторів часто мають неврологічні захворювання: психоз, обсесивно-компульсивний розлад та тіки (неконтрольовані рухові рухи), гіперактивність та імпульсивність.

Лізогангліозид GM1 знаходиться всередині мембрани нервових клітин та відіграє важливу роль у передачі сигналів у головному мозку. Він забезпечує життєво важливу функцію зв'язку між нейронами та правильну передачу імпульсів. Коли аутоантитіла пацієнта спрямовані проти лізогангліозиду, вони можуть перервати цей зв'язок та порушити нормальну неврологічну активність. Люди з підвищеним рівнем анти-лізогангліозиду GM1 страждають порушеннями сну, регресією поведінки, нав'язливими ідеями, тривожними станами.

Тубулін – це внутрішньоклітинний білок, який утворює мікротрубочки і забезпечує скелет для підтримки форми клітини. Тубулін міститься в кожній клітині і дуже поширений у структурах головного мозку. Він відіграє важливу роль у клітинній передачі сигналів та комунікації всередині клітини. Коли аутоантитіла пацієнта спрямовані проти тубуліна, виникають обсесивно-компульсивні розлади та когнітивні порушення.

Кальцій/кальмодулінзалежна протеїнкіназа II (CaMKII) є ключовим ферментом, який бере участь в активації нейротрансмітерів (пептидів, що забезпечують передачу нервового імпульсу між нейронами): дофаміну, адреналіну та норадреналіну. Тест CaMKII, виконаний в панелі Каннінгем – це «аналіз клітинної стимуляції». Цей тест включає вирощування клітин головного мозку людини в культурі та інкубацію сироватки пацієнта на цих клітинах, щоб визначити, чи присутні аутоантитіла зв'язуються з цим ферментом та чи стимулюють його. Якщо аутоантитіла пацієнта стимулюють цей фермент, це може спричинити аномальні неврологічні, психічні та поведінкові симптоми. Підвищені рівні активності CaMKII зустрічаються у пацієнтів з мимовільними рухами, когнітивними порушеннями, емоційною лабільністю, а також з іншими нейропсихіатричними симптомами.

Якщо у Вас або у Вашої дитини проявляються неврологічні симптоми, необхідно не гаючи часу звернутися до фахівця.
Cunningham Panel™ – унікальна методика, заснована на результатах більш ніж 20-річних досліджень. Вона пропонується виключно компанією Moleculera Labs, Inc. та використовується клініцистами по всьому світу. Ексклюзивним партнером Moleculera Labs є клініка нейроімунології Vivere.

Точна діагностика – це основа для формування правильної стратегії лікування та оптимальної програми нейрореабілітації пацієнтів.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ПРИДБАТИ – 47 900грн.

Якщо Ви запідозрили у Вашої дитини РANDAS чи PANS синдром,
необхідно не гаючи часу звернутися до фахівця.

ВИ ПОТРЕБУЄТЕ ДОПОМОГИ?

Телефонуйте або відправляйте заявку на прийом зараз

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Ми бачимо людей, а не лише пацієнтів

Наша місія – змінити ставлення до «приречених» діагнозів і надати кожному надію та шанс на повноцінне та якісне життя.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Хочу залишити свій відгук тому що ми були дуже задоволені сервісом та професійністю Vivere! Адміністратор була дуже уважна до нас! Ми змогли зробити усі необхідні аналізи не витрачаючи купу часу на це! Дуже дякую!

Olha Kostova

Їдемо кожного разу до клініки з іншого міста, і не дарма! Дуже привітні адміністратори, завжди допоможуть у вирішенні різного роду питань. Молодці! Окрема подяка лікарям, ви справжні професіонали, вам щирий уклін!!! Рекомендую клініку для всіх, кому важлива якість, швидкість, та професіоналізм!

Ганна

Вперше була на прийомі у цій клініці. Атмосфера неймовірно приємна. Працівники дуже ввічливі та уважні. Мене оглядала лікар Мельник Леся Ігорівна, лікар відразу визначила суть проблеми і призначала адекватне лікування, дуже чуйна та приємна. Я тільки починаю лікування, тож сподіваюся, що результат буде хороший. Щиро рекомендую цю клініку.

Людмила

Проходила лікування у Шейко Макара Васильовича, сподобався підхід до справи, є відчуття що лікар дійсно хоче допомогти розібратися в проблемі, з першого разу вдало підібрав лікування яке дає позитивну динаміку, тому якщо ви вже скрізь були і вам ніхто не допоміг, раджу звернутися саме до цього лікаря.

Оксана

Świetny zespół pielęgniarki znajdują żyły których nie widać ,w mgnieniu oka, lekarze nie leczą objawów tylko chorobę co już w Polsce się rzadko zdarza. Każda diagnoza była konsultowana z lekarzem i szefem kliniki. Logistyka super z niczym nigdy nie było problemu we wszystkim pomagano nam od samego początku. Co najważniejsze nikt nie boi się ( ..ovid 19) co w tych czasach świrusa jest rzadkością. Klinika na wysokim poziomie sami specjaliści w swojej dziedzinie. My widzimy ogromne postępy w zachowaniu naszej autystycznej córki.

Sebastian Lutoborski
Арсірій Дар'я Олександрівна
Є речі, які від нас не залежать, але це не означає, що на цьому закінчилось життя. Треба діяти, шукати рішення, видихнути й подивитися на ситуацію під іншим кутом.

Проводжу діагностику та лікування хворих з ураженням центральної, периферичної та вегетативної нервової системи. Володію такими маніпуляціями: - паравертебральна блокада; - кінезіотейпування; - люмбальна пункція.

Арсірій Дар'я Олександрівна
лікар-невролог ІІ категорії, дитячий лікар-невролог

Стаж: 10 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Пянтковська Наталія Сергіївна
«Знайти причину й усунути її» – це мій девіз в роботі з кожним пацієнтом

- неврологічний огляд; - інтерпретація електроенцефалографії та доплерографії судин головного мозку; - інтерпретація електронейроміографії; - корекція метаболічних та генетичних порушень.

Пянтковська Наталія Сергіївна
Лікар-невролог вищої категорії, кандидат медичних наук

Стаж: 18 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Монастирський Володимир Олегович
Робити все свідомо, структуровано та з максимальною увагою до процесу. Неврологія - це спеціальність, де важливі деталі

- хвороба Паркінсона; - епілепсія та судомний синдром; - розсіяний склероз; - судинна неврологія (інсульти та їх наслідки, церебральний атеросклероз, артеріальна гіпертензія); - демієлінізуючі, запальні та дегенеративні захворювання нервової системи; - деменції; - наслідки ЧМТ; - мігрень; - полінейропатії; - нейроінфекції.

Монастирський Володимир Олегович
Лікар-невролог вищої категорії, кандидат медичних наук

Стаж: 20 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Ніфонтова Лариса Валентинівна
Забезпечення якості повноцінного життя пацієнта

- проведення консультативної, діагностичної, терапевтичної допомоги пацієнтам з ендокринологічними захворюваннями - помпова інсулінотерапія - використання авторських методик з науково доведеною ефективністю для діагностики та лікування захворювань ендокринологічного профілю

Ніфонтова Лариса Валентинівна
Лікар-ендокринолог вищої категорії, дитячий ендокринолог

Стаж: 20 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Шейко Макар Васильович
Змінимо психіатрію разом

- консультативний прийом; - патопсихологічне обстеження; - лікування розладів психіки та поведінки.

Шейко Макар Васильович
Заступник директора з клінічних питань Vivere Clinic, Лікар-психіатр вищої категорії та лікар-генетик

Стаж: 20 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА?

НАША КЛІНІКА ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ

Vivere International – це шанс для кожного пацієнта з будь-якого куточка світу отримати експертну допомогу в діагностиці та лікуванні таких хвороб як розлади аутистичного спектру, PANS/PANDAS-синдром, синдром хронічної втоми, депресивно-тривожні розлади, аутоімунні енцефаліти, деменції та інших хвороб, зумовлених порушенням метаболічних та нейроімунологічних процесів у дітей та дорослих.

 • Для іноземних громадян розроблений повний комплекс послуги «Медичний туризм».

 • Пропонуємо консультативні послуги провідних вузькоспеціалізованих фахівців України та світу українською, англійською чи будь-якою іншою іноземною мовою.

 • Надаємо можливість здати чи направити Ваші аналізи в будь-яку лабораторію світу.

 • Пропонуємо медичну допомогу (повний комплекс) українським пацієнтам, які знаходяться за кордоном.

 • Маємо «Денний стаціонар» для введення будь-яких препаратів зареєстрованих в Україні.

У нашій клініці працює багатопрофільна команда професіоналів, які використовують новітні лікувальні протоколи, що підтвердили свою ефективність на засадах доказової медицини.

VIVERE INTERNATIONAL

Ми допомогли пацієнтам з наступних країн:

 • Україна
 • США
 • Швеція
 • Канада
 • Казахстан
 • Сербія
 • Польща
 • Північна Македонія
 • Молдова
 • Азербайджан
 • Хорватія
 • Білорусія
 • Кіпр
 • Узбекистан
 • Португалія
 • Німеччина
 • Боснія і Герцоговина
 • Чехія
 • Греція
 • Фінляндія
 • Австрія
 • Угорщина
 • Нідерланди
 • Великобританія
 • Бельгія
 • Іспанія
 • Італія
 • Ірландія
 • Південна Корея
 • ОАЕ
 • Саудівська Аравія
 • Грузія
 • Швейцарія
 • Туреччина
 • Албанія
 • Австралія
12000+
надано професійних консультацій
8244+
пацієнтів звернулось до нас
482+
іноземних пацієнтів
647+
проведено диагностик
Україна
США
Швеція
Канада
Казахстан
Сербія
Польща
Північна Македонія
Молдова
Азербайджан
Хорватія
Білорусія
Кіпр
Узбекистан
Португалія
Німеччина
Боснія і Герцоговина
Чехія
Греція
Фінляндія
Австрія
Угорщина
Нідерланди
Великобританія
Бельгія
Іспанія
Італія
Ірландія Ірландія
Південна Корея
ОАЕ
Саудівська Аравія
Грузія
Швейцарія
Туреччина
Албанія
Австралія

Ми допомогли пацієнтам з наступних країн:

 • Україна
 • США
 • Швеція
 • Канада
 • Казахстан
 • Сербія
 • Польща
 • Північна Македонія
 • Молдова
 • Азербайджан
 • Хорватія
 • Білорусія
 • Кіпр
 • Узбекистан
 • Португалія
 • Німеччина
 • Боснія і Герцоговина
 • Чехія
 • Греція
 • Фінляндія
 • Австрія
 • Угорщина
 • Нідерланди
 • Великобританія
 • Бельгія
 • Іспанія
 • Італія
 • Ірландія
 • Південна Корея
 • ОАЕ
 • Саудівська Аравія
 • Грузія
 • Швейцарія
 • Туреччина
 • Албанія
 • Австралія