Безпліддя внаслідок фолатної недостатності

Наявність антитіл до рецептора-переносника фолатів — FRAT-позитивна фолатна недостатність

Доставка фолієвої кислоти та фолатів (активних форм фолієвої кислоти) через спеціальні рецептори відіграє важливу роль у репродуктивних процесах. Особливо залежні від фолатів центральна нервова система та репродуктивні органи.

При порушенні цього механізму відбувається пошкодження ДНК, погіршення якості яйцеклітин та сперматозоїдів, внаслідок чого виникають труднощі із зачаттям дитини та збереженням вагітності. Ось чому безпліддя часто розвивається внаслідок фолатної недостатності, при якій спостерігається зниження концентрації фолієвої кислоти в тканинах організму.

Симптоми та особливості прояву

Основним симптомом безпліддя, яке розвинулось внаслідок фолатної недостатності, є труднощі із зачаттям дитини протягом 1 року або довше. У деяких клінічних випадках вагітність закінчується мимовільним абортом на ранніх термінах, тому жінка навіть не підозрює про зачаття.

Варто зазначити, що у жінок з ФН в результаті антитіл до рецептора-переносника фолатів можуть спостерігатися різні неврологічні дисфункції, порушення настрою. При виявленні перерахованих симптомів слід одразу звернутися до лікаря для комплексного обстеження.

Для запису на прийом чи консультацію телефонуйте:

Причини

При розвитку фолатної недостатності внаслідок наявності антитіл до рецептора-переносника фолатів порушується біодоступність фолієвої кислоти. Найчастіше причина полягає в тому, що імунна система виробляє аутоантитіла до рецепторів фолієвої кислоти. Внаслідок цього порушується її засвоєння організмом, що і призводить до дефіциту. Разом з тим фолієва кислота бере активну участь у клітинному розподілі та ембріогенезі, тому при її недостатності виникає безпліддя або мимовільні аборти на ранніх термінах гестації.

Методи діагностики

При підозрі на безпліддя внаслідок церебральної фолатної недостатності у VIVERE CLINIC проводиться комплексне обстеження, яке може включати:

 • Огляд пацієнта, вивчення скарг та анамнезу, уточнення інформації про родичів, спадкові захворювання.
 • Аналіз на визначення антитіл до рецепторів фолієвої кислоти для підтвердження діагнозу.
 • Інструментальні та лабораторні дослідження, які допомагають оцінити роботу репродуктивної системи та встановити причину церебральної фолатної недостатності.

У клініці VIVERE CLINIC можна пройти всі необхідні обстеження та здати лабораторні аналізи, включаючи специфічні методи. За результатами лікарям вдається точно встановити причину відсутності зачаття, що дуже важливо при подальшому виборі лікувальної тактики.м

Профілактика

Щоб попередити безпліддя внаслідок ФН через наявність антитіл до рецептора-переносника фолатів, важливо своєчасно виявити захворювання та пройти лікування, спрямоване на усунення причин цієї патології. Також слід дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, зокрема, призначеної дієти.

Лікування безпліддя внаслідок ФН через наявність антитіл до рецептора-переносника фолатів

У VIVERE CLINIC лікування безпліддя, яке виникло внаслідок ЦФН, проводиться з використанням передових методів із доведеною ефективністю. Терапія спрямована на усунення причини та створення оптимальних умов для зачаття і розвитку плода. З цією метою призначаються високі дози специфічної форми фолієвої кислоти, імуносупресори, імуноглобуліни та інші препарати. Комплексне лікування складається консиліумом лікарів за результатами обстеження індивідуально для кожної пацієнтки.

Рекомендації

Якщо при регулярному статевому житті без контрацепції зачаття не настає більше 1 року або відбуваються викидні на ранніх термінах, важливо не відкладати візит до лікаря. Комплексне обстеження дозволяє виявити причину, а правильно підібране лікування – усунути її і тим самим збільшити шанси на настання вагітності на 70-80%. Записатися на консультацію до нашої клініки можна прямо зараз на зручний для вас час.

Вартість

Ви можете пройти Check-Up для діагностики та лікування безпліддя внаслідок ФН через наявність антитіл до рецептора-переносника фолатів у VIVERE CLINIC. Додаткові програми обстеження призначаються лише після консультації спеціалістів клініки.

Ми не використовуємо стандартних програм, а підбираємо персоніфіковану схему для кожного хворого з урахуванням безлічі індивідуальних факторів. Такий підхід дозволяє знайти причину, усунути безпліддя і дати пацієнтові відчути щастя материнства. Дізнатись орієнтовну вартість лікування можна у лікаря під час прийому.

Запис на консультацію можливий телефоном або через форму на сайті.

ВИ ПОТРЕБУЄТЕ ДОПОМОГИ?

Телефонуйте або відправляйте заявку на прийом зараз

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Ми бачимо людей, а не лише пацієнтів

Наша місія – змінити ставлення до «приречених» діагнозів і надати кожному надію та шанс на повноцінне та якісне життя.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Хочу залишити свій відгук тому що ми були дуже задоволені сервісом та професійністю Vivere! Адміністратор була дуже уважна до нас! Ми змогли зробити усі необхідні аналізи не витрачаючи купу часу на це! Дуже дякую!

Olha Kostova

Їдемо кожного разу до клініки з іншого міста, і не дарма! Дуже привітні адміністратори, завжди допоможуть у вирішенні різного роду питань. Молодці! Окрема подяка лікарям, ви справжні професіонали, вам щирий уклін!!! Рекомендую клініку для всіх, кому важлива якість, швидкість, та професіоналізм!

Ганна

Вперше була на прийомі у цій клініці. Атмосфера неймовірно приємна. Працівники дуже ввічливі та уважні. Мене оглядала лікар Мельник Леся Ігорівна, лікар відразу визначила суть проблеми і призначала адекватне лікування, дуже чуйна та приємна. Я тільки починаю лікування, тож сподіваюся, що результат буде хороший. Щиро рекомендую цю клініку.

Людмила

Проходила лікування у Шейко Макара Васильовича, сподобався підхід до справи, є відчуття що лікар дійсно хоче допомогти розібратися в проблемі, з першого разу вдало підібрав лікування яке дає позитивну динаміку, тому якщо ви вже скрізь були і вам ніхто не допоміг, раджу звернутися саме до цього лікаря.

Оксана

Świetny zespół pielęgniarki znajdują żyły których nie widać ,w mgnieniu oka, lekarze nie leczą objawów tylko chorobę co już w Polsce się rzadko zdarza. Każda diagnoza była konsultowana z lekarzem i szefem kliniki. Logistyka super z niczym nigdy nie było problemu we wszystkim pomagano nam od samego początku. Co najważniejsze nikt nie boi się ( ..ovid 19) co w tych czasach świrusa jest rzadkością. Klinika na wysokim poziomie sami specjaliści w swojej dziedzinie. My widzimy ogromne postępy w zachowaniu naszej autystycznej córki.

Sebastian Lutoborski
Мельник Леся Ігорівна
Займайтеся тим, що любите, і Вам ніколи не доведеться працювати.

Лікування дітей з РАС. Лікування PANS/PANDAS. Лікування опортуністичних інфекцій. Лікування імунних дефіцитів. Лікування та супровід хронічних дерматозів з метою продовження періодів ремісій та зменшення кількості рецидивів.

Мельник Леся Ігорівна
Лікар-імунолог, дитячий лікар-імунолог, лікар-дерматовенеролог (дорослий і дитячий)
Пянтковська Наталія Сергіївна
«Знайти причину й усунути її» – це мій девіз в роботі з кожним пацієнтом

- неврологічний огляд; - інтерпретація електроенцефалографії та доплерографії судин головного мозку; - інтерпретація електронейроміографії; - корекція метаболічних та генетичних порушень.

Пянтковська Наталія Сергіївна
Лікар-невролог вищої категорії, кандидат медичних наук

Стаж: 18 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Стусік Марія Юріївна
Професіоналізм, людяні відносини, єдність команди з бажанням та спрамованістю працювати на хороший результат

- повне (комплексне) ведення пацієнтів з інфекційними захворюваннями, що супроводжуються неврологічними розладами у дітей із включенням у лікувальний процес батьків; - призначення дієтотерапії пацієнтам різних вікових груп з хронічним перебігом інфекційних захворювань; - профілактика рецидивів інфекційних та загострення запальних процесів.

Стусік Марія Юріївна
Лікар-інфекціоніст вищої категорії, педіатр, гастроентеролог

Стаж: 26 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Сенченко Андрій Борисович
Баланс у всьому!

-УЗД органів черевної порожнини -УЗД щитоподібної залози -УЗД органів малого тазу -УЗД нирок

Сенченко Андрій Борисович
Лікар УЗД ІІ категорії

Стаж: 10 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Монастирський Володимир Олегович
Робити все свідомо, структуровано та з максимальною увагою до процесу. Неврологія - це спеціальність, де важливі деталі

- хвороба Паркінсона; - епілепсія та судомний синдром; - розсіяний склероз; - судинна неврологія (інсульти та їх наслідки, церебральний атеросклероз, артеріальна гіпертензія); - демієлінізуючі, запальні та дегенеративні захворювання нервової системи; - деменції; - наслідки ЧМТ; - мігрень; - полінейропатії; - нейроінфекції.

Монастирський Володимир Олегович
Лікар-невролог вищої категорії, кандидат медичних наук

Стаж: 20 років

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА?

НАША КЛІНІКА ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ

Vivere International – це шанс для кожного пацієнта з будь-якого куточка світу отримати експертну допомогу в діагностиці та лікуванні таких хвороб як розлади аутистичного спектру, PANS/PANDAS-синдром, синдром хронічної втоми, депресивно-тривожні розлади, аутоімунні енцефаліти, деменції та інших хвороб, зумовлених порушенням метаболічних та нейроімунологічних процесів у дітей та дорослих.

 • Для іноземних громадян розроблений повний комплекс послуги «Медичний туризм».

 • Пропонуємо консультативні послуги провідних вузькоспеціалізованих фахівців України та світу українською, англійською чи будь-якою іншою іноземною мовою.

 • Надаємо можливість здати чи направити Ваші аналізи в будь-яку лабораторію світу.

 • Пропонуємо медичну допомогу (повний комплекс) українським пацієнтам, які знаходяться за кордоном.

 • Маємо «Денний стаціонар» для введення будь-яких препаратів зареєстрованих в Україні.

У нашій клініці працює багатопрофільна команда професіоналів, які використовують новітні лікувальні протоколи, що підтвердили свою ефективність на засадах доказової медицини.

VIVERE INTERNATIONAL

Ми допомогли пацієнтам з наступних країн:

 • Україна
 • США
 • Швеція
 • Канада
 • Казахстан
 • Сербія
 • Польща
 • Північна Македонія
 • Молдова
 • Азербайджан
 • Хорватія
 • Білорусія
 • Кіпр
 • Узбекистан
 • Португалія
 • Німеччина
 • Боснія і Герцоговина
 • Чехія
 • Греція
 • Фінляндія
 • Австрія
 • Угорщина
 • Нідерланди
 • Великобританія
 • Бельгія
 • Іспанія
 • Італія
 • Ірландія
 • Південна Корея
 • ОАЕ
 • Саудівська Аравія
 • Грузія
 • Швейцарія
 • Туреччина
 • Албанія
 • Австралія
12000+
надано професійних консультацій
8244+
пацієнтів звернулось до нас
482+
іноземних пацієнтів
647+
проведено диагностик
Україна
США
Швеція
Канада
Казахстан
Сербія
Польща
Північна Македонія
Молдова
Азербайджан
Хорватія
Білорусія
Кіпр
Узбекистан
Португалія
Німеччина
Боснія і Герцоговина
Чехія
Греція
Фінляндія
Австрія
Угорщина
Нідерланди
Великобританія
Бельгія
Іспанія
Італія
Ірландія Ірландія
Південна Корея
ОАЕ
Саудівська Аравія
Грузія
Швейцарія
Туреччина
Албанія
Австралія

Ми допомогли пацієнтам з наступних країн:

 • Україна
 • США
 • Швеція
 • Канада
 • Казахстан
 • Сербія
 • Польща
 • Північна Македонія
 • Молдова
 • Азербайджан
 • Хорватія
 • Білорусія
 • Кіпр
 • Узбекистан
 • Португалія
 • Німеччина
 • Боснія і Герцоговина
 • Чехія
 • Греція
 • Фінляндія
 • Австрія
 • Угорщина
 • Нідерланди
 • Великобританія
 • Бельгія
 • Іспанія
 • Італія
 • Ірландія
 • Південна Корея
 • ОАЕ
 • Саудівська Аравія
 • Грузія
 • Швейцарія
 • Туреччина
 • Албанія
 • Австралія